Nasza historia

 

Nazywam się Adam Juhanowicz. Agencja jaką stworzyłem obsługuje osoby prywatne i podmioty gospodarcze. Pomagamy w kwestiach, administracyjnych, zarządzaniu firmami i ich postrzeganiem - tak, aby nasz klient mógł spokojnie pracować nad rozwojem swojej firmy.

Świadczymy usługi dla tych, którzy potrzebują szeroko rozumianego zabezpieczenia organizacyjnego, logistycznego, formalnego, prawnego i wizerunkowego.

Przez lata pracowałem, jako menadżer w firmach i instytucjach administracji publicznej zajmując się kwestiami logistyki, administracji, organizacji pracy zespołów poszczególnych jednostek administracyjnych oraz wizerunkiem moich klientów.

Tworzyłem budżety i harmonogramy projektów i całych firm. Pilnowałem kompleksowej realizacji.

Mam doświadczenie pracy w sektorze publicznym i pracy w sektorze prywatnym. Kierowałem agencją Public Relations, brałem udział w budowaniu firm i realizacji projektów przez nie realizowanych. Byłem pracownikiem biur prasowych administracji samorządowej i centralnej a w młodości menadżerem modnego klubu na kulturalnej mapie Warszawy. 

Stworzyłem agencję administracyjną, która dziś realnie pomaga klientowi i rozwiązuje jego problemy wizerunkowe ale przede wszystkim organizacyjne. Po ponad 20 latach pracy mogę powiedzieć, że nic nie sprawia mi większej przyjemności niż dobrze zorganizowany system pracy firm, w których budowie miałem zaszczyt uczestniczyć. 

 

W mojej działalności zaufanie pomiędzy mną a klientem, dyskrecja, standard obsługi to absolutne minimum. A oferuję wyższe standardy. 

 

Zapraszam do współpracy.

ILS Logo.JPG

All Rights Reserved - ILS