Usługi

Jeśli potrzebujesz kompleksowej obsługi swojej firmy lub swoich spraw prywatnych - to dobrze trafiłeś. Szukasz kogoś, kto zorganizuje Ci pracę biura, firmy, zajmie się księgowością, organizacją pracy, formalnościami, lokalem, logistyką - dobrze trafiłeś. Takie usługi oferujemy. 

Administracja

 

Zajmujemy się organizowaniem zaplecza firmy i wszystkim, co jest potrzebne do jej codziennego funkcjonowania oraz rozwoju. 

Jako właściciel firmy musisz skupić się na tym, co jest istotą Twojej działalności. Ktoś musi zająć się Twoją administracją. Nie możesz poświęcać zbyt dużo czasu na sprawy organizacyjne. Po to masz ILS. 

Firma musi posiadać kogoś, kto troszczy się o jej funkcjonowanie i zapewni podstawowe potrzeby. Miejsce pracy pracowników, organizacja pracy biura, dostarczenie odpowiednich i niezbędnych narzędzi i materiałów do pracy. 

O to wszystko troszczymy się dla naszego klienta. Dajemy mu gwarancje, że jego projekty firmowe lub prywatne idą do przodu a on może spokojnie skupiać się na rozwoju i obsłudze swoich klientów czy pracy zawodowej. 

Papiery i Finanse

 

Zajmujemy się stworzeniem takiego systemu formalnej strony funkcjonowania naszych klientów, aby zapewnić im najbardziej optymalne rozwiązania.

Nie jesteśmy księgowymi ani prawnikami. Ale pracujemy z nimi od lat i dokładnie wiemy jaki efekt ma być osiągnięty. W księgowości właściciel firmy musi mieć pewność, że obrót papierami kosztowymi i fakturami, jakie firma wystawia kontrahentom - jest prowadzony według jasnego systemu archiwizacji a on ma w każdej chwili dostęp do niezbędnej wiedzy. Ktoś musi to nadzorować.

Zajmuje się rozliczeniami finansowymi, prowadzimy rejestry umów, faktur i gwarantujemy dobrą współpracą z księgowością. Dbamy o dobre relacje pomiędzy naszym klientem, jego pracownikami oraz jego kontrahentami. Nasi klienci muszą mieć poczucie, że ktoś systematycznie nad tymi sprawami czuwa. 

 

Zajmujemy się tym. 

PR i Marketing

 

Każdy klient Twojej firmy, czy świadczysz usługi czy coś sprzedajesz, potrzebuje być obsłużony w wysokim standardzie. O to dbamy my.

Pilnujemy kwestii formalnych. Dbamy o Twój wizerunek zarówno w codziennych relacjach B2B jak i kwestiach związanych z obsługą public relations. Jeśli klienci potrzebują naszego wsparcia w swoich działaniach marketingowych - robimy to. Mamy bogate doświadczenie w branży PR. Pracujemy z Twoimi ludźmi od PR i marketingu a jeśli ich nie masz - znajdziemy ich. 

Na wizerunek składa się wiele elementów, jakie wymagają dużych nakładów pracy. Mamy doświadczenie w dokładnym określeniu, czego Ci brakuje lub co musisz doprowadzić do końca. Jeśli chcesz - możemy się tym zająć. Mamy zespół współpracowników złożony z grafików, fotografów, informatyka, PR-owców.

 

Zajmiemy się tym.

ILS Logo.JPG

All Rights Reserved - ILS